Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Про нас

Головна >Про нас


Заснована в 2008 році, присвячений пропонують преміум якості вітамінів, амінокислот, ботанічні екстракт, білка, органічні продукти харчування та рослин харчові інгредієнти для клієнтів по всьому світу, Шанхай блиск високий міжнародний розробила в повністю визнано компанію в галузі харчування. Від нашого корпоративного офісу в Rancho cucamonga, Каліфорнія діють центр у Шанхаї, sourcing команди в Китаї і Індії, складські приміщення в західному і східному узбережжі Сполучених Штатів, забезпечити світити високий міжнародний здатний швидко реагувати і виконати customers'various потреби.

Високої ефективності ланцюга системи яких у тому числі 42 core постачальників і 102 резервного копіювання постачальників дозволяє взуття високої доставити 10% вниз, ніж вартість інших постачальників. ISO, Kosher, хала, GMP сертифікації працює разом з командою професійних об'єкті аудиту є Гарантія якості.

У відповідь на глобальні потреби і задовольнити попит клієнтів взуття високої створила унікальний висококваліфікованих Randamp; D команда, яка складається з професорів, дієтологи, досвідчених technicists та директор з продажу. Крос промисловості технології, бродіння, мікро інкапсуляції кількох вбудовування технології, нанотехнології були залучені до розробки нових продуктів або поліпшити присутній біодоступність.

Приносить натуральних інгредієнтів для здоров'я, взуття високої ніколи не зупиняється.Online customer service
Online customer service system