Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

L-тирозин

L-тирозин є амінокислота, яка є загальні попередником дофамін і інші поширені catcholamines. Це ' s кодонів мають САУ і САУ. Це несуттєвих амінокислота, яка зазвичай відбувається в білках, які є частиною шляхи tranduction сигналу. L-тирозин (Tyr або Y) або...

Відомості про продукт

L-тирозин є амінокислота, яка є загальні попередником дофамін і інші поширені catcholamines. Itand #39; s кодонів мають САУ і САУ. Це несуттєвих амінокислота, яка зазвичай відбувається в білках, які є частиною шляхи tranduction сигналу.

Назва товару

L-тирозин

НІ CAS

60-18-4

Пакет

25 кг/барабана

L-тирозин (TyrorY) or4-hydroxyphenylalanineis один з 22amino acidsthat є використовується bycellstosynthesizeproteins. Це anon ефірних amino acidwith Група полярних стороні. Itscodonsare UAC і САУ. Слово andquot; tyrosineandquot; такий, який з theGreektyros, meaningcheese, він був вперше виявлений в 1846 році німецький chemistJustus фон Liebigin proteincaseinfrom сиром. Це calledtyrosylwhen називають afunctional groupor бічного ланцюга. Тирозин гідрофобний аміно кислоти і значно більш розчиняються у воді ніж його попередник, фенілаланін, завдяки термодинамічних favorability водневих зв'язків між гідроксильна група одна молекула тирозин та карбоксильній Група іншого.
Білий crstals або кристалічний порошок. Вільно розчиняються у Мурашина кислота, дуже slightlysoluble у воді, практично нерозчинний у етанолу і в ефірі. Розчинити у розведеної соляної кислоти і розведеної азотної кислоти. Крім того, proteinogenic амінокислот, тирозин має особливу роль силу фенолу функціональність. Це відбувається в білках, які є частиною сигналу трансдукції процесів. Він функціонує як приймач фосфатні групи, що передаються через протеїнкінази (так званий рецептор тирозин-кінази). Фосфорилювання гідроксильна група зміни активності деградації білок.
1. на важливі біологічні реагенту.
2. використовуються у фармацевтичній interdediates, біохімічні дослідження, наук про життя,
3. сільськогосподарських досліджень, напоїв адитивних і кормів речі, і т. д.
4. допомагає спокійний тіла, збільшення енергії та підвищення лібідо.
5. захищає шкіру від шкідливих УФ світла rays.6.Boosts oneand #39; s настрій, концентрації, навчання і пам'ять.
Застосування:
1. тирозин є природним амінокислота, яка також доступна insupplement форми.
2. тирозин є замінних амінокислот (тіло може виробляти його власними силами) та itand #39; s поживних ролі є asaneurotransmitter, які діють як хімічний послів до bodyand #39; s 100 млрд (або більше) andbrain нервових клітин.
3. тирозин допомагає форму три важливі нейромедіаторів: норадреналіну; серотоніну і допаміну, вони несуть відповідальність за функцій, таких як пам'ять, настрій, апетит і м'язової координації.
4. Клінічні дослідження показали, що тирозин добавки допомога з депресії, тривожності та heightenthe настрій в лічені кілька тижнів. Вона також допомагає боротися з втомою і дратівливості
Тирозин є попередником toneurotransmittersand збільшує нейромедіатор плазмі крові (особливо дофамін і норадреналіну), але мало, якщо будь-який вплив на настрій в нормальних предметів. Вплив на настрої зафіксовано у людей, які піддаються стресових умовах (див. нижче).
Ряд досліджень показали, тирозин бути корисним в умовах стресу, холодний, втоми, тривалої роботи і Нестача сну, з скорочення рівня гормонів стресу, скорочення стрес індукованих схуднення бачив у тварин випробувань та покращення в пізнавальних і фізичних performanceseen людини випробування.
Тирозин здається, не мають будь-який суттєвий вплив на когнітивні або фізичної діяльності в нормальних умовах, але допомагати підтримувати робоча пам'ять краще під час багатозадачність.

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один із провідних l тирозин виробників і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом l тирозин з розумною ціною від нас.

Hot Tags: l тирозин, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system