Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Амігдалин (вітамін B17)

Амігдалин, C20H27NO11, є глікозид спочатку відокремлена від насіння дерево Prunus dulcis, також відомий як гіркого мигдалю, П'єр-Жан Robiquet і а. ф. Boutron-Charlard в 1830 році а згодом розслідував Лібіх і Whler в 1830 році. Декілька інших пов'язаних вид роду із...

Відомості про продукт

Амігдалин, C20H27NO11, є глікозид спочатку відокремлена від насіння дерево Prunus dulcis, також відомий як гіркого мигдалю, П'єр-Жан Robiquet і а. ф. Boutron-Charlard в 1830 році а згодом розслідував Лібіх і Whler в 1830 році. Деякі інші пов'язані з вид роду із Prunus, в тому числі абрикос (Prunus armeniaca) і чорний вишневий (Prunus serotina), також містять amygdalin.

Назва товару

Амігдалин /Vitamin B17

Рослина джерела

Насіння гіркого мигдалю

Специфікація

98%, 99%

Пакет

25 кг/барабана

CAS

29883-15-6

Починаючи з початку 1950-х зміненому вигляді амігдалин була сприяла тому, під laetrile імена і andquot; Вітамін B17andquot; як ліки від раку. Насправді ні амігдалин, ні будь-які похідні, такі як laetrile знаходиться в будь-який сенс вітамін. Дослідження показали, таких з'єднань, небезпечно токсичних, а також як клінічно неефективною в лікуванні раку. Прийняті всередину, вони є потенційно смертоносних, тому що деяких ферментів (у зокрема, glucosidases, які відбуваються в кишечнику та в різних видів насіння, їстівні або желатин) діяти на них, щоб виробляти ціаніду. Акції laetrile лікувати рак був описаний в медичній літературі, як канонічних приклад шарлатанство відхилена а andquot; slickest, складні і безумовно найбільш вигідним рак шарлатан акції в медичних history.andquot;
Амігдалин вперше виділений у 1830 році. В 1845 році він був використаний як лікування раку в Росії та в 1920 році в Сполучених Штатах, але він вважався занадто отруйні.
В 1950-х роках нібито нетоксичних, синтетичної формі запатентовані для використання як консервант м'яса і пізніше продаються як laetrile для лікування раку. США з продовольства і медикаментів заборонені Міждержавний відвантаження амігдалин та laetrile в 1977 році. Після цього 27 U.S.states легалізовані використання амігдалин в рамках тих держав.
Вона почалася ще у 1845 для лікування раку, новий будинок, так і за кордоном енергонезалежні спогади. Механізм різні думки, деякі люди думають, що його вплив протиракових через рак acid - глюкозидази ферменту в 1 - mandelic нітрилові - - glucuronidase HCN генеруються на підставі смерті, також повідомив, що протиракові ефект було зумовлено головним чином нітрилові замість мигдалю, викликані ціаніду. Японія і США повідомили значне клінічного ефекту лікування раку, але також звіти та результати також непослідовним, або протилежні і після пакета смертей. Таким чином, залишається спірним має значення їх раку.
Мигдальний — вид дерева рідні до Близького Сходу та Південної Азії. andquot; Almondandquot; є також назвою їстівні і широко культивується насіння цього дерева. В межах роду Prunus вона класифікується з персиком в Amygdalus, підрід відрізняється від інших subgenera за гофрованого оболонка (endocarp) навколо насіння.
Плід мигдальний є кістянка, що складається з зовнішній корпус і щільною оболонкою з насіння, (це не справжній горіх) всередині. Обстріл мигдаль полягає у видаленні оболонки розкрити насіння. Мигдаль продаються обстріляли або unshelled (тобто, з оболонками, ще прив'язані). Блідий мигдаль є обстріляли мигдаль, що ставилися з гарячою водою пом'якшення seedcoat, який потім видаляється розкрити білий ембріона.
Функція
1) гіркого мигдалю містить амігдалин амігдалин кишковим мікробних ферментів в організмі, або можуть собі міститися в гіркого мигдалю гіркого мигдалю гіркого мигдалю гідроліз виробляти невеликі кількості синильної кислоти та бензальдегіду, пригнічують дихальний центр, кашляти, астми.
2) протизапальну та знеболюючу дію.
3) проти пухлини ефект.
4) зниження цукру в крові, Hypolipidemic.
5) ліквідація пігментація, веснянки, темні плями, з тим щоб досягти ефекту краси.
6) лікуючого функції нижче газу кашель і астми, проносне. Кашель, астма, груди повні мокротиння кров Чунь, сухий, сухий кишечника запор.

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один з провідних виробників амігдалин (вітамін b17) і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом амігдалин (вітамін b17) з розумною ціною від нас.

Hot Tags: амігдалин (вітамін b17), Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system