Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Arbutin

arbutin є активна речовина, що виникла з натуральних рослинних, який можна побілити і полегшити шкіри. альфа-arbutin може проникнути в шкіру швидко, не впливаючи на концентрацію клітинку множення і ефективно запобігають діяльності тирозинази в шкіру і формування меланіну. За...

Відомості про продукт

Назва товару

Arbutin

Специфікація

98%

Пакет

25 кг/барабана

arbutinis активні речовини виникли з натуральних рослинних, які допомагають відбілити полегшити skin.alphaarbutincan інфільтрату в шкіру швидко, без впливу на концентрацію клітинку множення та ефективно запобігають діяльності тирозинази в шкіру і формування меланіну. За combinedarbutinwith тирозинази розкладання і дренажу меланіну прискорюються, сплеск і Флек можна отримати їздити з і без побічних ефектів caused.alphaarbutinis, один з відбілювання безпечних і ефективних матеріалів, які популярні в present.alphaarbutinis також найбільш конкурентоспроможних відбілювання діяльності у ХХІ сторіччі.
Функція
1. шкіра освітлити, Whiten і хто Флек,
2. запобігання ультрафіолетового випромінювання.
3. підвищення імунної системи.
4. це добре для наших кишкові захворювання.
5. має протизапальні та знеболюючу функції, щоб спалити і обшпарити.
Додатки
1. косметичної промисловості: (дуже хороші продукти для шкіри просвітлення)
alphaarbutinprotect шкіру від пошкодження викликане безкоштовно radicalsalphaarbutinis агента відбілювання шкіри, які дуже популярні в Японії та країни Азії для де пігментації шкіри, alphaarbutininhibits утворення меланіну, пігмент, пригнічуючи тирозинази activity.alphaarbutinis дуже безпечно шкіри агент для зовнішнього використання, яка не має токсичність, стимуляція, неприємний запах або побічний ефект, таких як Hydroqinone.The інкапсуляції ofalphaarbutinconstitute система доставки до potentialize ефект у time.alphaarbutinis спосіб включити hydrophilicalphaarbutinin ліпофільні media.arbutingive три основні властивості; Відбілювання ефектів, anti-age ефект і UVB / UVC фільтрування.
2. Медична промисловість:
Ще в 18-го століття, alphaarbutinwas, вперше використаний в медичних областях як протизапальний і антибактеріальний agent.alphaarbutinwas, особливо для цистит, Уретрит та пієліти. Вони використовуються як і раніше, поки сьогодні де Натуральной медицини використовує тільки натуральні інгредієнти для лікування будь-яких хвороб. Alsoalphaarbutinmay використовуватися пригнічувати вірулентності бактеріальних патогенів та щоб запобігти забруднення бактерій, alphaarbutinis також використовується для лікування алергічні запалення шкіри. Останнім часом, alphaarbutinhas була використана для запобігання пігментація і відбілити шкіру красиво. Тим часом alphaarbutincan використовуватися відбілити шкіру, щоб запобігти пігментні плями і ластовиння, ставитися до Сонячний ОПІК марок і регулювати melanogenesis.

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один з провідних arbutin виробників і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом arbutin з розумною ціною від нас.

Hot Tags: arbutin, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system