Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Griffonia насіння екстракт

5-HTP або 5-hydroxytryptophan є проміжним метаболіти, що використовується для виробництва серотоніну. Серотонін є дуже важливим речовина, яка допомагає просувати нормальний мозок та нервові функції. Серотонін є основним нейромедіатор, який підтримує настрій, функції сон і апетит. 5-HTP 5-Hydroxytryptophan...

Відомості про продукт

Назва товару

5-HTP

Специфікація

98%

Пакет

25 кг/барабана

5-HTP або 5-hydroxytryptophan є проміжним метаболіти, що використовується для виробництва серотоніну. Серотонін є дуже важливим речовина, яка допомагає просувати нормальний мозок та нервові функції. Серотонін є основним нейромедіатор, який підтримує настрій, функції сон і апетит.
5-HTP 5-Hydroxytryptophan (5-HTP), також відомий як oxitriptan (INN), є природним амінокислота і хімічних прекурсори, а також ametabolic проміжні в біосинтезі нейротрансміттеров серотоніну й мелатоніну від триптофан.
5-HTP продається на позабіржовому у Сполученого Королівства, Сполучених Штатів і Канади як харчова добавка для використання як антидепресант, придушення апетиту і снодійне а також продається в багатьох європейських країнах індикації majordepression під торговими назвами, як Cincofarm, Levothym, Levotonine, Oxyfan, Telesol, Tript-ОХ і Triptum. Кілька подвійне сліпе плацебо контрольованих клінічних випробуваннях продемонстрували ефективність при лікуванні депресії, 5-HTP хоча відсутність високої якості досліджень було відзначено.

Функція
5-HTP і безсоння. Відносини між 5-HTP і сну (хороший сон) були налагоджені. По суті, 5 HTP доповнення isseen бути краще, ніж мелатоніну в просуванні хороший сон і пом'якшення безсоння. Це може підвищити якість сну withouthangover або наркотики почуттів, які зазвичай присутні з снодійного і заспокійливе.
5-HTP і депресії. Багато людей вже користуються перевагами 5-HTP проти депресії. Це, як повідомляється, настільки ж ефективним, як анти депресантів у лікуванні легкої до помірної депресії.
5-HTP і тривоги. Рівень серотоніну низький може призвести до ненормальні тривоги. З HTP є хороший шанс для серотоніну повернутися до його природного рівня, так що ви можете почувати себе нормально знову.
5-HTP і втрата ваги. Якщо ви хочете схуднути, 5-HTP може робити чудеса для вас також. Дуже здоровий апетит можуть бути викликані низьким серотоніну рівнів. Приймаючи 5-HTP можна нормалізувати цих рівнів. В той же час 5-htp добавки можна зменшити споживання їжі, створюючи відчуття повноти. Він також здатний збільшення секреції гормонів лептіна (апетит регулятора) таким чином, що призводить до втрати ваги посиленої.
5-HTP і біполярні розлади. Клінічні дослідження показали антидепресантом ефект 5HTP добавка для тих, хто страждає від біполярним розладом II. 5-HTP може полегшити і зменшити для покращення загальної якості життя біполярної страждають.
5-HTP і фибромиалгии. Одним з основних переваг 5 HTP є Довідка, що вона дає людям з фибромиалгии. Це допомагає поліпшити сон, хоча в той же час зменшити депресії, біль, жорсткість і тривоги - всі з яких є симптоми цієї умови.
5-HTP і головні болі. 5-hydroxytryptophan добавка також була використана для лікування хронічних головних болів наприклад напруженість головні болі, неповнолітніх головні болі і мігрені. Це умови, які можуть бути пов'язані з низьким серотоніну. 5-HTP має можливість зменшити тяжкість і частоти цих умов, з меншою кількістю побічних ефектів, в порівнянні з іншими хронічний біль ліками.

Додатки
1. як сировина препаратів для антибактеріальний, антидепресанти, анти-пухлини і седації, широко використовується в полях фармацевтичної та здоров'я продуктів;
2. як безсоння, інші подібні симптоми psychasthenia і втрати ваги продукту сировини, він широко використовується в галузі охорони здоров'я продуктів;
3. як харчові добавки посилення терапевтичного функції, він широко використовується в полях харчова добавка продукції;
4. як продукти седативні і антибактеріальним вони широко використовуються для додавання краси продукти в косметичній промисловості.

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один з провідних griffonia насіння екстракт виробників і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом griffonia насіння екстракт з розумною ціною від нас.

Hot Tags: griffonia екстракт, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system