Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Honokiol

Кора магнолії використовується в якості загального анти-стрес і анти-тривога агент - так свої вимоги зазвичай розмістити по центру загальні переваги в управлінні стресу і тривоги. Пізніше претензії з'являються, однак, зв'язати Магнолія ' s антистресові вигоди з контролем тіла ' s первинної стресу гормон,...

Відомості про продукт

Назва товару

Honokiol

Специфікація

2%-98%

Пакет

25 кг/барабана

Кора магнолії використовується в якості загального анти-стрес і анти-тривога агент - так свої вимоги зазвичай розмістити по центру загальні переваги в управлінні стресу і тривоги. Пізніше претензії з'являються, однак, для зв'язування magnoliaand #39; s антистресові вигоди з контролю над bodyand #39; s первинної стресу гормон, кортизолу і переваги безлічі здоров'я, пов'язані з нормальним кортизолу рівнів (в порівнянні з підвищеними кортизолу, який був пов'язаний з ожирінням, цукрового діабету, остеопорозу, проблеми з пам'яттю і пригнічені імунної функції).
Кора магнолії багата на двох biphenol сполук (magnolol і honokiol), який, як вважають внести свій внесок до первинного анти-стрес і кортизолу зниження впливу заводу. Magnolol зміст кора магнолії, як правило, в діапазоні від 2-10 відсотків, у той час як honokiol, як правило, відбуваються природно в 1-5 відсотків у кора магнолії сушені. Кора магнолії також містить трохи менше, ніж 1 відсотка Ефірне масло, відомий як eudesmol, який класифікується як triterpene сполуки і може надати деякі додаткові переваги як антиоксидант
Немає значного токсичність або несприятливі наслідки були пов'язані з традиційного застосування кора магнолії - але тому, що високі дози можуть викликати сонливість, ви можете почекати по експлуатації, що бульдозер або інші важкі машини при youand #39; повторно ослаблення ваше занепокоєння з кора магнолії.
Magnolol — органічна сполука, яка класифікується як Ліньян. Це сполука знайдені в кора магнолії Houpu (Магнолія лікарський) або в м. grandiflora. З'єднання існує на рівні кілька відсотків у кора видів магнолії, екстракти з яких були використані в традиційної китайської і японської медицини. На додаток до magnolol пов'язаних з lignans виникають екстракти, в тому числі honokiol, який є ізомеру з magnolol.
Honokiol є Ліньян ізольований від кору, насіння конусів і листя дерев, що належать до роду Magnolia. Вона була визначена в якості одного хімічних сполук у деякі традиційні у трав'яні ліки, разом з magnolol, 4-O-methylhonokiol і obovatol.
Функція
1. захистити мозок від Alzheimerand № 39; s хвороба
2. антиоксидантного andamp; пригнічують ріст пухлин раку
3. заспокоїти нерви і полегшити тривоги без побічних ефектів
4. перешкоджати бактерій і патогенних грибів
5. гальмують секрецію кислотність
6. розслабити м'язи Гідроїдні
7. зменшити кров'яний тиск
Гальмують секрецію кислотності, анти-карієс і анти-пародонту
Захворювання; Проти пухлини і рак: заважає або перешкоджає росту або розвиток злоякісних клітин. Потенційні анти-рак матеріалу.; Протизапальну і виразки.; Анти-тривога: Розслабити м'язи Гідроїдні, знизити кров'яний тиск, використовуючи для анти-стрес, анти-депресивний та покращення сну.
Додатки
1. застосовується у фармацевтичній галузі, вона може бути використана для скорочення м'язів кров'ю
2. застосовувати в галузі охорони здоров'я продукту, це може ефективно зменшити нерви.

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один з провідних honokiol виробників і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом honokiol з розумною ціною від нас.

Hot Tags: honokiol, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system