Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Oxymatrine

Oxymatrine (matrine оксид, matrine N-оксид, matrine 1-оксид) є одним з багатьох quinolizidine алкалоїд сполуки, витягнуті з кореня з софори flavescens, китайські трави. Це дуже структурою схожа на matrine, який має один менше атом кисню. Oxymatrine має різні ефекти в пробірці та...

Відомості про продукт

Назва товару

Oxymatrine

Специфікація

98%

Пакет

25 кг/барабана

Oxymatrine (matrine оксид, matrine N-оксид, matrine 1-оксид) є одним з багатьох quinolizidine алкалоїд сполуки, витягнуті з кореня з софори flavescens, китайські трави. Це дуже структурою схожа на matrine, який має один менше атом кисню.
Oxymatrine має різні ефекти в пробірці та тваринних моделей, включаючи захист від апоптоз, пухлини і розвиток фіброзних тканин і запалення.
Крім того, oxymatrine було показано зниження серцевої ішемії (зниження крові перфузії), інфаркту міокарда травми, аритмії (нерегулярне серцебиття) і поліпшити серцевої недостатності, збільшивши серцева функції.
Oxymatrine походить від софори рослин. Це показали, щоб є певним ступенем антивірусні властивості. Він часто використовується в лікуванні Hepatits B, через його здібності, було запропоновано знизити пошкодження печінки і знизити вірусного навантаження. Це також свідчило, що oxymatrine може збільшити приплив крові і в Китаї іноді використовується як протиракових ліків.
Функція
1. поліпшити симптоми дефіциту внутрішньоклітинних, з тим щоб підвищити bodyand #39; s імунної функції;
2. протистояти грибів, антибіотиків, ефективний у боротьбі з trichomonad вагініт, джгутикових захворювання,
амеба дизентерії і грибок дизентерії та ін.;
3. це може вилікувати тонзиліти, мастит, гладка etc.when астми, прийняті в усній формі.
4. бактерицидні препаратів для лікування infusorium, лямблій,
5.a лікування аритмії
6. Анти-понос та antiasthmatic препаратів
7. анти-як анафілаксії, анти-запалення і діурез
Додатки
Це овочевий інсектицид з контакт і шлунок дію, яка характеризується ефективної, низькою токсичністю і довгостроковий ефект.
Oxymatrine може ефективно лікувати хронічні вірусного гепатиту та заохочення сироватці маркерів вірусу гепатиту B (HBV) і вірусу гепатиту С (ВГС) в хронічного гепатиту В і С, перетворити в негативних і знизити рівень сироватки ALT. Це цінне, щоб приділяти більше уваги основні і клінічного дослідження oxymatrine для того, щоб вивчити точні механізмів її вплив на antihepatic фіброз.

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один з провідних oxymatrine виробників і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом oxymatrine з розумною ціною від нас.

Hot Tags: oxymatrine, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system