Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

ПОТ і Кравець madeservice

Ми пропонуємо повний ключ рішення включити продуктових концепцій, склади, упаковка і дизайн етикетки. Ми є універсальними і можуть виробляти широкий спектр категорії продуктів, у тому числі:

· Custom Private Label Контрактне виробництво виробництво смакових добавок, вітаміни, Бад та інших здоров'я супутніх товарів
· Капсули (в тому числі вегетаріанські капсули)
· Таблетки
· Порошки
· Клейкий

· Смужки

Взуття високої є унікальною кваліфікацією, щоб надати своїм клієнтам чистоти і потенції, вони потребують в м'яких желатинових система доставки. Використовуючи самі передові технології, ми виробляємо найвищої якості капсули, таблетки, капсули жорсткий і спеціалізуються на інкапсуляції матеріалів, які часто вважаються неможливо Інкапсулювати. Завод веде на виробництво вихідної потужності до 900 000 капсули на машині, в день.

Перевищила 180 000 чоловік квадратних футів стан мистецтва GMP сертифікований досвідчена команда formulators, інженерів а також і менеджери зібралися тут, щоб направляти вас в операціях з фактично бачити успіх для здоров'я продуктів та ідеї розпочати закінчити з формулювання маркетингу.
Online customer service
Online customer service system