Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Ріпак білка

Макуха ріпаку є одним з найбільш широко використовуваних білка джерела в тварини з корми для худоби, птиці та риби. Вона має профіль відмінні амінокислота, включаючи високий рівень лізину і аргініну, і це багаті на вітаміни та необхідні мінерали. Дослідження показали, що у тому числі макухи ріпаку в...

Відомості про продукт

Назва товару

Ріпак білка

Специфікація

Висока протеїну макухи звичайного ріпаку
%-43_% білка: 37
Вологість: 12% Макс.
зола: 7% Макс.
Fiber:7.5%Max

Пакет

50 кг/мішок

Макуха mealis один найбільш широко використовуваних білка джерел в тварини з корми для худоби, птиці та риби. Вона має профіль відмінні амінокислота, включаючи високий рівень лізину і аргініну, і це багаті на вітаміни та необхідні мінерали. Дослідження показали, що у тому числі макухи ріпаку в молочна корова раціони canincrease виробництво молока за одного літра в день. Макуха ріпаку також є альтернативою традиційні рибні їжі інгредієнти і може допомогти створити стабільніше канал постачання. Для рослин макуха ріпаку може служити біо гербіцид і якісно добрив, які підходять для органічного землеробства. Для людини макуха білки від їжі може дати функціональність і харчування харчових продуктів.
Функція

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один з провідних білка ріпак виробників і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом ріпак білка з розумною ціною від нас.

Hot Tags: Ріпак білка, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system