Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Кокосова порошок

Індія є третім найбільшим кокосового виробництва країни в світі. Копри, кокосова олія є два великих продуктів кокосового переробної промисловості. Майже 60% від загального обсягу продукції горіхи рухів ступнів ніг призначений для харчових цілей і решта йде видобутку нафти. Незважаючи на те, що наш...

Відомості про продукт


Назва товару

Кокосова порошок

Специфікація

4:1 10:1 20:1

Пакет

1 кг/мішок, 25kgs і барабанів

Індія є третім найбільшим кокосового виробництва країни в світі. Копри, кокосова олія є двома основними
продукти кокосового горіха, переробної промисловості. Майже 60% від загального обсягу продукції горіхи рухів ступнів ніг призначений для продуктів харчування
використовує а решта йде видобутку нафти. Незважаючи на те, що наша країна має необхідну сировину для запуску нової лінії продуктів мінімальний прогрес відбулося в застосування сучасних технологій для повної утилізації різних кокосового продуктів, таких як сухих кокосового кокосові вершки порошок, частково defatted кокосові сітки, пляшках кокосової води, і так далі, Desiccated кокосова широко використовуються у підготовці солодощі , кондитерські вироби, каррі приготування і т. д.
В даний час близько 4000 тонн сухих кокосового порошок проводиться щорічно. Основні концентрації одиниць виробництва сухих кокосового знаходяться в штаті Керала, Тамілнад, Андхра-Прадеш, Карнатака, Орісса і Махараштра. Сухих кокосового не є лише доданої вартості продукту, але цей час праці інтенсивного промисловості буде генерувати велику кількість робочих місць.
Елемент масового споживання, сухих кокосового порошок має хороший ринку. В даний час близько 4000 тонн сухих кокосового виготовлений щорічно та використовують в основному кондитерських виробів і печива промисловості. Сухих кокосового може знайти хороший ринку в районах, де кокосів виробляються не особливо в Північній Індії. Тепер днів харчові звички нашого народу змінюється дуже швидко і кількість продуктів харчування впроваджуються кожен день, де сухих кокосового також може знайти застосування. Так є хороші сфери для нових юнітів малого масштабу виступити в цій лінії виробництва.
Функція

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один із провідних кокосового порошок виробників і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом кокосового порошку з розумною ціною від нас.

Hot Tags: кокосове порошок, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system