Категорія продукту
Зв'язатися з нами

Шанхай взуття високої міжнародної торгівлі Co., ТОВ

Додати: номер 308 Північна Wanke творчих квартал No2000, Dongming дорога, Pudong новий район, Шанхай, Китай

Tel:86-21-66531378

Факс: 86-21-66531373

Електронна пошта:sales@ingredient4health.com

Служба гарячої лінії
+86-21-66531378

Хлорела порошок

Хлорела порошок є видів зелених водоростей, що росте в прісній воді. Це перша форма рослин з чітко визначеними ядра хлорела ' s DNAmakes його здатні чотири рази в кількості кожні 20 годин, що ніякі інші завод або речовиною на землі може. Хлорела порошок також має...

Відомості про продукт

Назва товару

Хлорела порошок

Специфікація

Хв 55% протеїну

Пакет

25 кг/барабана

Хлорела порошок є видів зелених водоростей, що росте в прісній воді. Це перша форма рослин з чітко визначеними ядра Chlorellaand #39; s DNAmakes його здатні чотири рази в кількості кожні 20 годин, що ніякі інші завод або речовиною на землі може.

Хлорела порошок також була ефективно використана як місцевого лікування fordamaged тканини. Це CGF допоміг у заднього виду chronicdiseases багатьох видів. CFG покращує нашої імунної системи andstrengthens наші bodyand #39; s здатністю відновлюватися після exerciseand захворювань.
хлорела багата вітаміни мінерали, який розглядається як polular харчові добавки.

хлорела є найбільш збалансованої найбільш живильних продуктів харчування. 1 грама хлорела еквівалентно на суму 1000 грамів з різних видів овочів. Після прийому препарату швидко може поліпшити імунну функцію, його ряду захворювань особливого значення: (рак) проти пухлини фактор хлорела в основному - каротин, phycocyanin і сухий вуглеводів. Збільшення вільних радикалів, які пошкодження тіла клітини, викликати рак, хлорели є найбільш ефективним вільно радикальних Теорія активних речовин. Білка водоростей, цукру, сушених водоростей, медичної професії був визнаний вдома і за кордоном збільшилося імунної функції, придушувати або вбити пухлини клітини мають позитивний ефект. Той же час, зниження раку побічні ефекти хіміотерапії після променевої терапії, підвищені білих кров'яних клітин є точним ефекти. (Живіт) В основному прийняти підхід до надлишкового шлункової кислоти. Функція має стати все частіше ослаблені, що призводить до хронічних захворювань. На хлорела є основним харчування, харчування і в обох шлункові кислоти, але також можна додати шлунково-кишкові харчування, в поєднанні з хлорофілу, хлорела має ремонту епітеліальних клітин шлунково-кишкового тракту і регенерації і відновлення нормальної секреторною функцією.

Функція
1. Активація та запобігання передчасного старіння клітини, прискорення загоєння здібностей;
2. викликаючи більше інтерферону та активізації лімфоцитів, які будуть підтримувати нормальний імунної системи;
3. визначення і гальмувати зростання диференційовані клітини, відновлення пошкоджених генів, і який буде стійкість до вторгнення вірусів;
4. усунення залишковий свинцю, миш'як, ртуть, забруднення повітря, пестицидів і добрив у організму, відновлення функції печінки, детоксикації селезінки і нирок;
5. підвищення імунітету, ефективно скоротити високий кров'яний тиск, високий крові глюкози та високий крові жирів;
6. запобігання шлунка і кишкові хвороби, щоб поліпшити функцію серця і легенів.
7. хлорела це мікроскопічні водоростей, комерційно у та якості харчової добавки по всьому світу.
8 хлорела містить незвично високий вміст протеїну з, від 55% до 77% за сухої ваги, залежно від джерела.
9. хлорела багата гамма лінолеву кислота (GLA) а також містить альфа котрих кислоти (ALA), Лінолевої кислоти (ла), stearidonic кислота (ПДР), eicosapentaenoic кислота (EPA), докозагексаєнової кислоти (ДГК) і арахідонової кислоти (АК). Спіруліна містить Вітамін B1 (тіамін), B2 (рибофлавін), B3 (нікотинамід), B6 (піридоксин), B9 (Фолієва кислота), вітамін С, вітамін D, вітамін А і вітамін е.

Ми пишаємося наявністю у справі впровадження нами як один з провідних виробників порошок хлорели і постачальників в Китаї до вас. За сприяння передові обладнання та технології, сердечно вітаємо Вас купити оптом хлорела порошку з розумною ціною від нас.

Hot Tags: хлорела порошок, Китай, виробників, постачальників, оптових
Супутні товари
Розслідування
Online customer service
Online customer service system